| anonim_4396 a întrebat:

E careva din Bacau si are aparat dentar FIX? Pt. ca as vrea si eu sa imi pun dar nu stiu prea multe locuri unde se pun aparate. Si sunt putin cam speriata pentru. ca anul trecut am fost la o doamna care are cabinet in casa de asigurari din Bacau, si urla la mine ca la ultima proasta.

Deci imi puteti recomanda pe cineva din Bacau care sa lucreze finut si calm? Am auzit de o doamna Velicu Beatrice ...Stiti cum lucreaza? Promit ca dau fundita` love struck

4 răspunsuri:
| cicilica a răspuns:

Buna! Sunt din Adjud si am avut o problema asemanatoare. Am aproape 12 ani. Stiu un doctor foarte calm cxare nu striga la tine si zice calm sa inchizi sau sa deschizi gura. M-ia pus aparatul dentar cam intr-o ora [e fix nu-ti fa griji]. Acolo e super fain curatezi si tot ce vrei. Eu l-am purtat vreo 3 ani. Se numeste Stelea si vinea in fiecare luni si marti la bacau. Nu-ti pot spune unde sta ca nu stiu. Uite iti dau nr cabinetului si sper sa gasesti pe cineva.

Bafta!

Lolla :*

| Lesu22 a răspuns:

Da chiar eu mi-am pus la ea un aparat ceramic e foarte buna doar ca sunt multi si iti garantez ca daca ai la 5 te ia la 6 pentru ca lucreaza bine si ii trebuie timplaughing fundita.

| madalina_1801 a răspuns:

Da am fost si eu azi la doamne Velicu si sunt multumita e foarte curata si de treaba abia astept sa-mi pun aparatul si sa arata ca noua

| nausika21 a răspuns:

Daca gasesti ceva si mai intri pe blogul asta spune-mi si mie ca sunt concetateana cu tine si am aceeasi problema. Multumesc anitcipat.