| pinkqueen98 a întrebat:

Buna:*.E vineri in sfarsiit:X.Ce faceti weekend-ul >acesta?:

3 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Eu azi ies cu 2 colege, maine s-ar putea sa ies cu gasca de la scoala si duminica la palatul copiilor (imi fac o rochie pentru o prezentare). Seara ma uit la niste filme horror. Tu?

| pinkqueen98 explică:

Eu maine merg cu mama la cumparaturibatting eyelashes.Si duminica la majoratul varului meuwinking

| LikeeMusiiic a răspuns:

Pai clar nu voi sta in casa. Nus o tura cu rolele prin parc sau o plimbare thinking Tu ce vei face? whistling