| 0PopaPorno a întrebat:

Era un film..In care la inceput arata cum o fata isi omaora ambii parinti si nu este gasita de politie apoi peste cativa ani o femeie cu fata ei se muta in casa de alaturi care era in padure. Fata se impreteneste cu fratele fetei care si.a omorat parintii ..si pana aici am vazut..Stie candva cum se num filmul?

1 răspuns:
| RIZZZ a răspuns:

Da stiu filmul l-am vazut de curand se numeste House at the end of the street sper ca te-am ajutat a da si filmul e bestial