| madalicious a întrebat:

Buna!
Era un film vechi de prin 2000-2001 cam asa, in care 2 frati au aflat de o vietate care se hranea cu inimile si ochii victimelor si la sfarsit creatura aceea l-a luat pe baiat si a aparut trupul lui si cu creatura care s-a uitat prin locul unde erau ochii baiatului. Stiti cum se numea?

Multumesc celor se raspund.

Răspuns Câştigător
| kidu_6779 a răspuns:

Da. Din 2001 cam singura posibilitate ar fi Jeepers Creepers:-?:
http://www.cinemarx.ro/filme/Jeepers-Creepers-Tenebre-25702.html

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jeepers Creepers cred