| NoX_9315 a întrebat:

Deci acum mult timp am vazut 2 filme, care mi-au placut, dar nu am retinut numele :

1. Primul film a fost prin vara, prin Iulie, pe Prima tv parca. Era o fata cu probleme mintale dintr-o padure care traia singura. Dupa un timp a aparut un barbat care avea grija de ea, si asundea locul de ochii lumii. Aproape pe sfarsit fata a fost dusa la spital, dar el a luat-o. La sfarsit barbatul si o veche prietena s-au casatorit, au avut un copil, iar fata era acum mai normala si se juca cu copilul lor. Cum se numeste filmul? happy

2. Filmul asta l-am vazut acum 2 ani. Era vorba despre un trib, iar o membra tanara din trib a nascut un baiat sau o fata nu mai stiu. Baiatul/fata a crescut in alta parte departe de trib, si cand a crescut destul s-a intors sa lupte alaturi de familia lui/ei. Mama lui/ei a murit de batraneste. si aici se opreste iamaginea filmului, pentru ca nu imi mai amintesc nimic. Il stiti?

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Primul film il stiu - "Nell cea salbatica" cu Jodie Foster, dar al doilea, cand l-ai vazut "acum"?
Daca stii ziua si postul TV, pe care ai vazut filmul, scrie pe google, aceste lucruri si vei gasi titlul filmului.

2 răspunsuri:
| RaluKkkk a răspuns:

1 nell cea salbatica

| RedHair a răspuns:

Primul a fost chiar duminica asta pe tvr1.