Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2797911intrebari
Cadouri USB - USBmania
Ultimele intrebari
Cupio.ro
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
20 Noi
SATI 301.843AFISARI
165.592VIZITE
149.089V. UNICI
11 Septembrie 2011
andrada intreaba:

Buna!

Ere un status gen ''s-a schimbat si acum e asa cum nu ai crezut tu ca va fi vreo data'' (doar atat imi amintesc din el laughing ) stiti ceva statusuri ca asta, sa fie de schimbare happy

Funda la cele mai multe :*

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    11 Septembrie 2011 18:15
    elisabethia a răspuns:

E atat de schimbata...Exact cum tu ai zis ca nu va fi niciodata.

.`atatea` motive mi-ai dat` sa Te las`! cand lacrimi amare imi curgeau Pe` obraz`. E vina tA`. ca mi-am pierdut increderea`!"

|| Si noi stim c-a trecut mult timp. va trece inca pe-atât presimt...Dar nu-i nimic... ||?

Te cred pe Cuvant cand te aud. Spunand` ca nici Nu sunt Sfanta..asa e.` da` ce Sa faC. asta`i firea. doar nu credeai ca in Viata Te inseala doar privirea

DaCa` ai impresia` ca totul` va Dura La nesfarsit`. Bun venit in Realitatea` cruda`. Gandesti gresit`

|| v-am trezit atentia`. sau inca` nu vaTzi venit in fire`.` continuati` sa fiti Fraierii`. pentru` cA o0` faceti bine`

Stii` ca Viata` e ca zarul.`! se rostogoleste.`! Cine e mai prost`.aLa` se Parleste.`

Cand iti intorci privirea spre el, te luminezi de bucurie!

Poate n.am aratat ce simt, imi pare rau.Nu mai conteaza,oricum in ultima vreme toate visele se fac scrum,a fost un episod frumos, asa.i zis si tu, insa prezentu.i cam dureros, nu poti spune NU.

Mama` ce copila`.Ce tupeu`.C ochi c picioare :O Te.am bagat` in pat` si-apoi la reanimare Buzele MeLe` Ochii mei deschisi i-am lasat`.Pt. mine baby ai cazut in pacat :-xX DeLiCiOuS`!"

Sentimentul nu dispare ca vacanta de vara. Uneori e mai nociv ca fumul tras dintr-o tigara. :-X""

aud vorbe` parsive despre mine`.si continua barfaa`.da cand vorba ajunge la mne.ishi cere scuze tarfaa`!"

Si de dimineata! cine apare cu flori la usaa? Si`ti spune mereu. Iarta`ma papusaa!

Imi aduc aminte. Cat de mult ma iubeaa! Cand spuneaa: Fratee! Nu pot traii fara eaa!

Fetele aU inceput sa faca ce vor! totul e show.`! Sii baietii vor din nou`!

Si acasa a ei 0o stiu de fata cuminte’ ca’ joaca binee teatru si pe aman2 ii minte’!

la bisericim`roG pentru tne.Sa`Ti dEa dumNeZeu ce mi-ai daT TU mie.ca La cate a vazuT ca-mi FaCi.o sa`Ti dea muLTe sa tragi!"

Uite cum e: Dragostea inseamnaa dureree! Cand unu`l o da si celalalt o cere!

stii.n'Ai decat sa vorbesti singuraa.imi...

• 3 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 11 Septembrie 2011 18:16
    dreamgirl16 a răspuns:
    Spui ca nu mai sunt la fel, ca m`am schimbat, dar de fapt n`ai ajuns sa ma cunosti cu'adevarat.
    m`am schimbat sau poate doar m`am saturat
    Nu te schimba. Urmeaza'ti visele.Nimeni nu te poate opri, Nu ceda orice'ar fi.
    Lumea vorbeste ´ prostii ´ ca sa ´ te schimbe ´ si minte;-j ´, Numai ´ tu poti ´ vedea dincolo ´ de cuvinte!;*
    Nu sunt perfecta, dar de ce m'as schimba cand prietenii ma iubesc si asa?
    Este asa de schimbata, este exact cum spuneai tu ca nu va fi vreodata!

101) Viata este ca o ora de matematica in care inmultesti si scazi, imparti si aduni, iar la un moment dat iti dai seama ca ai gresit si ai vrea s-o iei de la inceput dar s-a sunat
    Tocmai d` aia 0 s` schimbam foaia, d` unde atata optimism? Nuu` stii ca dup` soare vne ploaia? Sh s` anunta potop, s` nu`ncerci s` schimbi umbrela
    Sa poti sa fii acelasi cand totul e schimbat! Sa poti sa fii indiferent cand totul te-a marcat!
    Eu Asa Sunt. Asa Voi Ramane. Daca Ma Placi E Bine. Daca Nu. Obisnuieste`te
    Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite`o dupa putin timp : zambeste si e dulce
    Au fost momente in care am fost gata sa renunt la tot. Mi s-a zis ca n-o sa pot. Ehhh, uite ca inca pot!
    Imi impui prea multe, Chiar daca sunt chestii marunte! Crezi ca ma vei schimba?! Asta` i doar parerea ta.; d`; x
    Mă super pis pe tinee` adu`ti aminte ca şi tu` ai facut`0 când am avut super nevoiee` de tinee!
    sper ca ti-am fost de folos scumpha!:* Daca e vb de schimbare, cred ca cineva ori te-a subestimat, ori jignit.te pup:*

• 11 Septembrie 2011 18:10
    Anny1 a răspuns:
    1. Ce` m0rtii maTii vrei ? Ce` nU t`e claRr ? Ai crEzutt ca stA 0 viatSsA da` n`a tRecuTt un aNn .
    2. Te uiTi la miNne ca reTardatU` . Nu înTelegi ca în l0cu` tAu acuMm e` alTuu ?!`
    3. BaA` :-o eSti neb0uNn `?
    4. Eo` sTrig spRe tiNne tuu` n`auZi...unDe eStii uNndee` te aSscunZi `?
    5. E uRa multaa` , mulTaa luMme nU te aScultaa sii` dinTr`0 suTa e d0ar un suFlet caRee` te ajuTta .
    6. Nuu` lasa tiMpu` ramAs sa te faCa sa deVii un suFlett` falSs`.
    7. Ea` nu te-a salVat meReu sau` pu0ate nici0data , dar stii pRea bine ca penTru tine ar fii` în stAre sa laSe t0tu` balTa.
    8. E pliCtisealA , 0 staRe geneRala . Dacaa nU pUi punCt pu0ate deveNni 0 bu0ala !`
    9. Estee peRfecta luMea din viSselee` mele , dA ceLl mai graVv e ca suNt pieRduTaa prinTree` ele
    10. [Nu`Ss `].PlecatA` uNdeva` deParteee

1. Vad , ign0r si ... 0ricum nu c0nteaza , întelegii `?
    2. Spui ca t0tu` între n0i s`a terminatt `? De cee` într3bi mer3u de minee `? P0ate pentru` ca ti se face doRr sHi nu` te p0ti abtinee ?!`
    3. Maa pis pe tinee` de departee . Ejti un simPplu proSstanacc` ce creDe ca le stiee` pe tu0atee
    4. M0rtSsii`matii , Nu vreau sa stai langa`mine doar pentru`ca imi faci cadOuri sau ejti baiatul de pe scena`care fake showurii`
    5. OriunDe` ! . OricUm !` Tsi`o dau iin bOt` !` DuOar pentru. simPlu` fapt ca Pot` !
    6. N`am inteles , nu întelegg` si nu v0i intelegee` , de unDde m0rtii tai stiai ce se vA petreCee `?
    7. Flyin` thr0ugh th3 sKy ;x
    8. Unul din`tRee putinii ce ti-au ramaSs apr0ape !` Pretuieste`l si iubeste`l pânaa la mu0artee !` 9. Aa` creSsut ca pu0atee` face diamAnte din n0r0ii !`
    10. Maa suPer piSh pe tinee` Adu`Ti amiNte ca si tuu` ai facut`0 când am avUt suPer nev0ee` de tinee
    11. GânDuri` binNe ascunSse într`Un suflett triSst .
    12. Nuu` uit nici0dataa când îmi facii` un biNne , daa` si când îimi faci rau sa te feResti de miNne !`
    13. VisSam ca 2 copii , pacatt` ca te`ai schiMbat , acuma` stralUcesti ca uN diamaNt falSsificat !` 14. AcuMm ai laa` figuri ... Si estii...
  • 12 Septembrie 2011 13:19
    Anny1 a răspuns:
    Ti-am dat mai multe dar las`oh go on