| annna a întrebat:

este de incredere site-ul okazii.ro? ati comandata ceva de acolo?

Răspuns Câştigător
| Bishop a răspuns:

Userii de la care ai comandat trebuie sa fie de incredere. Site-ul n-are nici o treaba saracu'.
Sunt din ambele tabere, si sarlatani, dar si de incredere. Cand vrei sa comazni de la cineva uita-te pe profilul lui ce calificative are, sunt bune, e de bine, in caz contrar, iti dai seama...
Eu am comandat de la 3 useri si n-am luat teapa. Bafta =]

6 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Da,mi-am comandat.card pentru telefon, dar taikmiu a luat mai multe si sa stii ca e de incredere.
eu am luat cart la 20 de lei si la magazin era 50 de lei

| Smile94 a răspuns:

La fel si eu, mi-am comandat de pe okazii si pana acum nu am luat teapa, dar cum a mai spus si Bishop uita-te la calificativele lorwinking

| PinkPanther a răspuns:

Si eu mi-am luat un telefon de acolo, in afara de faptul ca nu era in cuia lui originala, in rest a fost foarte ok, era nou si m-a tinut mult timp. Dar mi-am ales de la cine sa cumpar in functie de calificative

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am comandat o placa pentru unitate big grin si n-am luat teapa. bafta tongue

| Alexandru_Edi_1967 a răspuns:

Site-ul a fost profiatbil pentru tepari, au fost si perioade de exceptie cand clientii seriosi au sustinut site-ul.Site-ul are o mare buba,lipsa dileari-lor, nu iti raspunde nimeni la telefon, care a lucrat acolo stie, teapaaaaa, mareeee!

| nsdia a răspuns:

Eu mi-am comandat o pereche de pantofi si miau venit si scria pe cutie TEAPA si nu avea nimic inauntru