| anonim_4396 a întrebat:

Cineva care a comandat adidasi sau tenisi de la Okazii.ro a luat teapa? Site-ul e de incredere?

Răspuns Câştigător
| Ukraineanu a răspuns:

Este de incredere, eu mi-am comandat o pereche de adidasi desigur intai am platit marfa, nu au venit nici in ziua de astazi dar banii mi-au luat. Poti sa te bazezi cu incredere

3 răspunsuri:
| Pufiskate a răspuns:

Salut! Okazii.ro este de incredere. Dar nu asta este problema, ci cel care vinde pe okazii.ro. Okazii e doar o platforma unde mai multi comercianti(persoane fizice sau juridice) vand produse noi, la mana a doua, etc.

| MoNsTeR a răspuns:

Site-ul este bun, am cumparat o singura data de pe el o carte de la unul din Galati, eu i-am virat banii in cont apoi el a mers la posta si a trimis cartea si in 2-3 zile am primit-o.Dar site-ul nu are nicio treaba cu faptul ca tu iei sau nu teapa pentru ca produsele iti sunt vandute de catre ALTI OAMENI, nu este un site de vanzari ca si e-mag sau altele...depinde de persoana de la care cumperi daca este de incredere sau nu...site-ul este doar un liant intre cumparator si vanzator sau invers

| geox a răspuns:

Noo...parera mea pentru ca si eu mi-am loat si eu teapa...