| MeGhosta a întrebat:

Este mai urgenta intrebarea asta pentru mine...laughing Am 13 ani, sunt satena si sunt un pic cam slaba dar asta nu e nimic. Faza este ca am nici mult dar nici putin par pe maini. Mama mea imi spune sa nu mai am o obsesie pentru asta si sa stau linistita ca vara mi se decoloreaza si se face blond. Dar ma simt prost cand cineva imi zice cat par am pe maini si mi-e rusine! :-s Cam ce ar trebui sa fac? La mult doare se vede blond si nu se observa, dar la vreme intunecata se mai vede. x_x Ajutor happy

6 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Buna. Nu te epila, ca o sa-ti creasca mai mult si mai des. Cum a spus mama ta, stai la soare vara. O sa te si bronzezi si o sa ti se decoloreze parul. Am vazut la farmacii creme pentru decolorarea parului.

| Buburuzzza a răspuns:

Si eu am par putin si tot asa patesc. dar trrb este sa nu'i bagi in seama...si date cu o creme pe maine timp de o saptamana se numeste boternin(creme pentru par). si incearca sa iti tragi un fir de par sau 5 si sa lasi spatiul acela gol si daca nu-ti mai creste par inseamna ca iti face bine(vei vedea ca iti va cadea el sg)

| ingerash_1981 a răspuns:

Chiar te intereseaza parerile altora?raised eyebrows
Nu e mare chestie ce ai zis u mai suswinking.

| Andreea_2874 a răspuns:

Pai, epileaza-te :d.
Dar chiar nu vad de ce iti pasa de parerile altora. Sa se mai vada si ei cateodata.winking

| Progeniturã a răspuns:

Mie nu mi se paree sa fi normal fara par pe maini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Epileaza-te happy