| vio2001 a întrebat:

Este un baiat la mine in clasa pe care il plac. Cand vorbesc cu el ma cam emotionez si incep sa vorbesc mult. Stiu ca e ciudat. Colegii mei mereu zic ca suntem iubiti si ca eu il plac, dar mereu neg. Intrebarea este: Cum aflu ca el ma place? As vrea sa imi dati niste sfaturi. FUNDA.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Păi te-a scos până acum în oraș, la o plimbare sau ceva de genul acesta?
Despre ce vorbim?
Pa, pa.

| vio2001 explică (pentru Legiuitoarea):

Pai nu m-a scos in oras. El nu stie ca il plac. Si imi e frica sa il intreb daca ma place.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru vio2001):

Bună din nou.
Nu trebuie să-l întrebi, ci trebuie să-ți spună el, prin vorbe, gesturi și fapte!
Pa, pa.

| pink2soul a răspuns:

Dupa comportament, felul cum te priveste. si de ce nu il intrebi? si daca este ok, ai putea sa nu mai negi :d.