| isabella13 a întrebat:

este un baiat la mine in clasa(sunt clasa a 9`a) care la inceput se purta foarte frumos cu mine si se tot uita la mine, am si iesit afara impreuna(si cu prietena mea si cu un prieten de al lui, toti fiind in aceeasi clasa), dar azi s`a comportat urat cu mine si mi-a vorbit foarte urat, dar se mai uita la mine cateodata. ce sa cred, ma place, nu...cum sa comport cu el? pls help

Răspuns Câştigător
| smile a răspuns:

Buna! eu sunt de parere ca sa multi baieti se poarta ciudat cu fetele in prezenta prieteniilor deoarece crede ca asa va aatrage mai multa atentie asupara lui.Am intalnit foarte multi baietii ca acestia.Cred ca ar trebui sa vezi cum se comporta si sa-ti dai seama daca simte ceva pentru tine.Si eu am patit asta insa el nu vroia sa faca asta decat pentrun a atrage atentia asupra lui si de fapt nu ma placea.Deci mai asteapta si vezi cum se comporta in preajma ta sau atunci cand sunteti singuri si astfel iti vei putea compara situatiile.Sucess. Fundita?happy

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Da te place, comporta-te normal

| NoName1234 a răspuns:

Poate doar a avut o zi prosta si era nervos.
Sau poate iai facut ceva rau, ti minte ceva care sa fi facut sal fi suparat?
Poarta-te normal cu el cum te-ai comportat pana acum si poate il intrebi pe mess sau ceva de ce sa comportat asa urat azi.
Oricum succes! kiss