| anonim_4396 a întrebat:

eu acaum catva timp mi-am facut o gaura in ureche deasupa celei pe care mia facut-o o doamna cand eram mica acum vreau sa imi fac eu acasa in partea de sus cea mai tare acum nu stiu adac doare multi spun ca da dar o prietena de-a mea a spus ca nu, cat dureaza sa se vindece?

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Vindecarea completa 2-3 saptamani, cu un cercel de argint si dezinfectie zilnica. Doare, normal ca doare, dar mare parte e cartilaj asa ca te doare doar pielea. De asta, trebuie sa iti faci curaj, si in o fractiune de secunda, spargi lobul urechii cu.ce anume folosesti tu. Rapid, altfel nu mai ai curaj. Apoi lasi cercelul acolo, si il mai invarti ca sa nu se prinda, dezinfectezi regulat, si gata.

3 răspunsuri:
| DeKoniec a răspuns:

Depinde de organismul fiecarei persoane. Unii sunt sensibili altii nu... Iar pentru a se vindeca dureaza in jur de 2-3 saptamani happy Succes!

| Alexaa009 a răspuns (pentru DeKoniec):

Multumesc pentru ca miai scris:*

| DeKoniec a răspuns (pentru Alexaa009):

Nu ai pentru ce.