| mada_9035 a întrebat:

eu acum intru in clasa a8a si am vrea sa facem sceneta ultimul clopotel dar nu stim nimis despre ea...roluri,personaje,costumatie! care dintre voi a facut o astfel de sceneta si ma poate ajuta si pe mine? va rog sa imi lasati si id-ul daca stiti! multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| controlled a răspuns:

Imi plac la nebunie sa organizez si sa vad scenete ...detalii daca poti trimite cu tema scenetei si cum e organizarea.Adica "scenariul" de restul ma pot ocupa eu :X id: controlled_by_fellings

| controlled a răspuns:

Noul meu id: rhyme_of_soul