| ade99adelina a întrebat:

Eu am 25 ani el are 22. Zilele trecute fratele meu a intrat la mine in camera.Eu eram dezbracata abia facusem dus.Pe voi fetelor v-au vazut fratii, surorile dezbracate?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Altceva nu aveti de facut copii? gen sa invatati la scoala

suntserios
| suntserios a răspuns:

Asta suna a inceput de film po.rno

| SupMates a răspuns (pentru suntserios):

Adevarat laughing

| SupMates a răspuns (pentru suntserios):

Chiar ca?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Mare chestie

| Nemessys a răspuns:

Wow ce tragedie :O Amandoi sunteti destul de maturi si stiti foarte bine cum arata celalalt sex, fara haine. Ce asa de grav? De parca a vazut secretul universului. Inteleg ca iti este rusine, dar stai calma, ce se poate intampla rau?

| Endoryus a răspuns:

E virgin si nu a mai vazut un fund pana acum sau ce? Moare saraca fata de rusine dar la plaja majoritatea stau cu ata in dos si nu mai au probleme. Cata ipocrizie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Endoryus):

N-ai de unde sa stii tu ca moare de rusine, si chiar daca e asa, nu o face deloc ipocrita faptul ca pe undeva niste dudui o ard aproape dezbracate. Esti insuportabil de prost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e mare lucru.eu am vazut-o des dezbracata si ea pe mine.e ceva perfect normal

| Vali215 a răspuns:

Stiu o categorie de filme in care te-ai potrivi rolling on the floor))

| SupMates a răspuns:

Daca s-a intamplat asta este, nu este recomandat sa se intample asa ceva, daca erati 2 fete sau 2 baieti era ok dar asa...nu se prea face, oricum daca a fost o greseala este ok, pe viitor fi mai atenta happy