| ionika a întrebat:

Eu am la scoala un club de lectura suplimentara.As vrea sa ii dau un nume, dar nu prea am idei. Voi ce nume ati zice sa pun clubului? Va rog vreau raspuns urgent. dau fundita la cei care rasp repede.

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Dupa parerea mea cred ca ''universul literar ''ar fi cel mai indicat.

11 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Lumea Cărţilor, File de Poveste sau Imaginaria-în cărţi întâlnim lumi imaginare, personaje imaginare...

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

"ABC literar", Traista cu povesti"," Universul copiilor",
" Literature club",

| marcel_5462 a răspuns:

Fantasticul Literar.
sa auzim de bine

| marcel_5462 a răspuns:

Revin cu un nou raspuns.
Enciclopedia Literara.

| marcel_5462 a răspuns:

Of, Ionika.
Stau si ma gandesc, cum de nu-ti vin idei cand trebuie sa faci un lucru costructiv, dar atunci cand vrei sa jignesti un om o faci fara sa te gandesti.
P. S Eu am ingropat securea razboiului, sper ca si tu ai facut la fel.pa, sa auzim de bine

| marcel_5462 a răspuns:

Daca tu spui ca eu o tin in injuraturi prin ceea ce ti-am spus eu aici ma duce la gandul ca cineva dintre noi are o problema.Las pe cei care au postat aici sa judece.Nu neg ca a fost un schimb de replici neortodoxe, pentru care imi cer scuze.

Răspuns utilizator avertizat
| ionika explică:

Multumesc foarte mult pentru raspunsuri! chiar apreciez toate raspunsurile.

| ionika explică:

Marcel eu vad ca continui sa o tii in injuraturi. te rog foarte frumos termina0chiar nu aveam idei.

| ionika explică:

Va rog vreau mai multe raspunsuri! 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar merge clubul fetelor