| rox a întrebat:

Eu am pag google setata ca pagina de pornire(cred ca asa se numeste)big grin, nu stiu pe ce tasta am apasat ca imi apar literele mai mari fata de cum erau acum cateva min.Ma refer acolo unde scrie"cautare google" si "ma simt norocos" sau cand scriu ceva anume pe bara de la google(e si ea mai mare acum), scriu cu litere mai mari. Vreau sa redevina la normal, ma poate ajuta cineva?

8 răspunsuri:
HepHap
| HepHap a răspuns:

Apasa Ctrl si tasta -(minus) in acelasi timp. E zoom out.

| cheloo74 a răspuns:

Si la mine apare asa de ieri. Cred ca e de la ei pentru ca doar literele pe care le scriu atunci cand caut ceva apar mai mari.

| sTeFaN. a răspuns:

Si mie mi s-a intamplathappy Dar e mai bine sa scrie mai mare happy. Cum a zis HepHap ctrl+tasta - [minus] in acelasi timphappy si va merge! Eu am incercat si a mers!

| Daisy. a răspuns:

Si eu am patit la fel...am dat pe minus si tot asa ecrying

| maria_2128 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat!hee hee

| adamari a răspuns:

Buna ziua. Daca ti-e mai usor poti sa te duci la view (al treilea di coltul din stanga sus a paginii, te duci la zoom si ii dai zoom out desi tot mai usor este Ctrl si tasta - (minus). Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da foarte bine

| overdeath a răspuns:

De astazi google a marit searchbox-ul (campul de text unde scrii ce vrei sa cauti) si o data cu el si fontul cu care scrii. La fel s-a marit fontul si la sugestii.