| adrian_5193 a întrebat:

Am o problema si va rog sa ma ajutati, am descarcat ares pe calc. meu si de atunci nu mai imi apare pagina normal cu google ma simt norocos, imi apare o lupa sus unde ar trebui sa scrie google si deasupra barei ceva de genul:torennts, shares, as vrea sa revina la normal ma puteti ajuta? MULTUMESC

1 răspuns:
| oz a răspuns:

Intri in setarile browserului si schimbi acolo "home page" (pui www.google.ro)
ca sa scapi de toolbar, te duci sus la "view" si la toolbar, debifezi ce nu vrei...