| Thelinky a întrebat:

Eu am un canal de Youtube. Acum trei luni am postat un video numit slime pufos fara lipici si borax. Prin comentarii erau foarte multi care ma injurau. Acum cateva zile am facut 2000 de abonati. De cand am postat clipul mi au urcat abonatii de la 1600 pana la 2000.Acum doua minute am postat un comentariu cu reteta. In acel comentariu am zis reteta si am zis ca peste ceva timp am sa mai postez o reteta fara lipici si borax. Acum... Credeti ca se vor dezabona de la canalul meu si voi avea la loc 1600(cati abonati aveam inainte sa postez reteta)? Va cer parerea. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| D3I3 a răspuns:

De unde să știm noi ce e în mintea acelor persoane.
Nu contează că se vor dezabona sau se vor abona, contează să faci ce îți place ^,^

2 răspunsuri:
| Arthiom a răspuns:

Daca pui intrebari de genul asta pe TPU nu ai ce cauta pe Youtube pe post de creator de content.