| anonim_4396 a întrebat:

Eu impreuna cu catziva colegi ne gandeam sa facem la balul bobocilor un program happy. Sa facem o parodie dupa o emisiune sau o sceneta :d. Dar nu prea avem idei sad. Vrem sa fie ceva amuzant. Daca aveti vreo idee va rog sa ma ajutati (:!

Răspuns Câştigător
| viki a răspuns:

Nu stiu, ati putea parodia "Liceeni".:D
Uite si un link sa te ajute: http://www.youtube.com/watch?v=KQMD1xcTEfg

2 răspunsuri:
| miauu a răspuns:

Va-ti putea inspira din piesa de teatru"dragostea dureaza 3 ani"..ati putea imita o vedeta ecva de genu