| anonim_4396 a întrebat:

Pentru balul bobocilor eu cu cei din cls mea ne gandeam sa facem un program. Dar nu prea avem idei. Ma puteti ajuta? happy. Ne gandeam sa facem o sceneta sau o parodie. Aveti vreo idei cum ce am putea sa facem. happy? Vrem sa fie ceva ft amuzant laughing). big grin

Răspuns Câştigător
| oanamaria a răspuns:

Eu am o idee... puteti face o prezentare de moda "funny" in care sa va imbracati astfel incat sa starniti rasul tuturor, de exemplu o fata cu un tricou pe ea pe care sa scrie "sanel"de la chanel, si cu pantaloni scurti peste pantaloni lungi, sau un baiat cu haine de fete si cu perucalaughing...acum depinde si de cati se implica in aceasta sceneta... puteti face un fel de emisiune in care sa prezentati stiri in legatura cu scoala, stiri funny happy

2 răspunsuri:
| demonel a răspuns:

Chestia cu sceneta si parodia nu mai tine in liceu poate inainte pe timpuri era apreciat efortul dar acum cred ca mai bine faceti o petrecere la un club cu DJbautura si aperitive sa tina o saptamana si vedeti voi ce poarte fetele ca sa arate si ele ce au mai bun iar baieti o tema mai macho

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@oanamaria. bunicik ideea happy. le voi propune :d