| Monica06 a întrebat:

Eu si colegele mele vrem sa punem bani ca sa le cumparam ceva baietilor de 1 martie, insa nu stim ce sa le luam. Aveti idei? Daca da, va rog ajutati-ma. Funda:*

5 răspunsuri:
| unconnected a răspuns:

De 1 martie ar fi normal sa va dea ei ceva(martisor)laughing Depinde si de cati ani aveti voi...Ati putea sa le cumparati ceva referitor la fotbal, sau daca puneti toate bani -o minge de fotbal

| Monica06 explică (pentru unconnected):

La noi pe 1 le dam noi si pe 8 ne dau ei...big grin

| Dyutzzah a răspuns:

Ar fi dragut daca aveti o poza de grup cu toti baietii din clasa sau daca nu sa faceti un colaj cu toti baietii si mergeti la de exemplu la un fuji film, Kodak etc... si scoateti poza si o inramati si o puneti pe unul dintre peretii clasei sau ati putea face o mica petrecere la una dintre voi acasa si ii invitati si pe baieti... exista multe variante ce sa zic sper ca ti-a placut ideea mea :*