| xexpress55x a întrebat:

Eu sunt Andreea. Anul asta, revelionul il voi face acasa la mine cu niste prieteni. Parintii sunt plecati, deci eu am casa la dispozitie. Daca se poate, as vrea si eu niste idei de petrecere a acestei nopti. Ce putem face?( ce filme putem viziona, putem face concurs de karaoke, etc.)astept raspunsuri:p.Mersi:*!:p

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| anamaria_8129 a răspuns:

Puteti sa va uitati la un film de groaza sau comedie. Faza cu karaoke e chiar ok daca sunteti mai multi.Eu as face un party unde toti ar trebui sa vina costumati in orice ar fi distractiv si creativ mai ales ca pers respective isi vor aminti revelu pentru mult timphappysi jocurile banale ca adevar sau provocare poker pe dezbracatelaughingmuzica buna alcol si totul va fi oktongue