| Betty18 a întrebat:

Anul asta se face revelionul la mine acasa. va rog frumos ajutati-ma cu niste melodii SUPER(house, petrecere etc) tot ce se poate de dansat mai calumea va rog frumos.

1 răspuns:
| Roxytza a răspuns:

Funda :*:*
1. Adam K & Matteo DiMarr - Bum Bom (Original Mix) (5:06)
2. Afrojack feat. Eva Simons - Take Over Control (Extended Vocal Mix) (6:40)
3. Akon - No Labels 2010 (Radio Edit) (3:13)
4. Alex Kenji - Wekesa (DJ PP Remix) (6:02)
5. Alex Kenji - Wekesa (Samuele Buselli Remix) (6:07)
6. Alexandra Stan - Mr. Saxobeat (Julyan Dubson & K-Liv Extended Mix) (6:00)
7. Allexinno feat. Starchild - Kiss Me (Extended Mix) (5:25)
8. Andeeno Damassy ft. Deepswing - In The Music 2010 (Club Mix) (5:16)
9. CHI PAH - The World In My Eyes (DJ Jungle Party Mix) (5:32)
10. Ciro Leone - Lies (Lift Butterfly Remix) (6:57)
11. Cosmic Gate - Fire Wire (DJ Delicious Rewire Fire Mix) (7:19)
12. Crazibiza - My Lips (Original Mix) (6:43)
13. Criminal Vibes - Queen of Chinatown (Original Mix) (5:35)
14. David Berrie - Step Up (Original Mix) (6:22)
15. Deep Josh - Fake It (Original Mix) (7:05)
16. Dj Ralmm & Mastiksoul - Bofe de Musica (Dj Vladootzy Bootleg) (6:30)
17. Dj Silence - Bomba Latina (Artistic Raw Remix) (5:33)
18. Dj Silence - Bomba Latina (Chaosz Remix) (5:26)
19. Duck Sauce - Barbra Streisand (Original Mix) (4:56)
20. Eminem ft. Lil Wayne - No Love (Justin Sane & Mikael Wills Remix) (5:54)
21. Enrique Iglesias - Tonight (I'm Fkin' You) (Dresden & Johnston Dirty Radio)
22. Esteban Galo Vs Vincenzo Callea & Luca Lento - Vucciria (in Little Italy)
23. Fabietto Cataneo - Not A Rebel Song (Dark Mix) (6:33)
24. Gica Petrescu - Da-i cu Spritu pin` la Ziua (Mr Yahtzee Club Mix) (5:00)
25. Gino Manzotti & Sonny Flame - Get Low (Original Extended Mix) (6:00)
26. Gramophonedzie - Why Don't You (Original Mix) (6:41)
27. Hjm - Milano (Original Mix) (7:33)
28. Idriss Chebak - Timpalroll (Igor Krsmanovic Remix) (7:00)
29. Kayla - Me & U (Dony & The Kid Club Mix) (4:59)
30. Kortezman - Do it (Everyday) (Kortezman Sm Mix) (6:16)
31. Malena - Olvidarte (Marshall Remix) (6:12)
32. Mattias - Get Your Hands Up (Club Mix) (5:42)
33. Melleefresh & Deadmau5 - Attention Whore (Zoltan K & J Robins Bootylicious)
34. Milton Channels vs. Marshall - Black is Star (Kriswell Mashup) (6:06)
35. Mohombi feat. Pitbull - Bumpy Ride (Remix) (3:44)
36. Mowgli - Caraibi (Tom Flynn Remix) (6:18)
37. Mr Yahtzee - Cu Mainile in Buzunare (Original Vintage Mix) (6:07)
38. Nicola Fasano & Steve Forest Feat. Hinojosa & Zambrano - Gusta Porno (Hinojosa & Zambrano Mix) (5:09)
39. Pat Rich vs. Simon De Jano - New York Road (Original Mix) (6:56)
40. Pizeta feat Reagadelica - Klezmer (Alvaro Arabic Nights Bootleg) (6:31)
41. Quiero Mas De Ti - Forever Loved (Datamotion Remix) (3:01)
42. Salvatore Angelucci ft. Kelly Joyce - Like Poison (Lissat & Voltaxx Remix)
43. Salvo Germany - Trumpeta (Original Mix) (6:50)
44. Shakira & Dizzee Rascal - Loca (Allan Guterres Dirty Dutch Mix) (6:11)
45. Shakira & Dizzee Rascal - Loca (Matt Farell Dutch Remix) (5:10)
46. Shakira ft. Dizzee Rascal - Loca 2010 (Radio Edit) (3:09)
47. Steve Forest Vs X-Static - I'm Standing (Chris Kaeser Mix) (4:30)
48. Steve Forest vs. Elvis Presley - Blue Suede Shoes (David Quijada Mix) (5:50)
49. Steve Forest vs. Elvis Presley - Blue Suede Shoes (Melody J Extended Mix)
50. Submission DJ, Paolo Dumore - Sueno De Una Noche feat Monica Moss
51. Sunrise Inc & Liviu Hodor - Still The Same (Extended Mix) (5:41)
52. Tujamo - Mombasa (Original Mix) (7:16)
53. Umek - Novi Sad (Original Mix) (9:31)
54. Vanity - Gipsy Moves (Nah Neh Nah) (David Jones Club Mix) (7:29)
55. Victor Magan & Francesc Sentis - Viva La Vida (Original Mix) (6:06)
alexandra stan-saxobeat
andra-something new
KATTY PERRY feat SNOOP DOGG-CALIFORNIA GIRL
Nick Kamarera Feat. Mike Diamondz - Thailanda