| mhcboasa a întrebat:

eu sunt boboaca si imi e cam greu sa ma integrez la scoala crying((...ce fac sa fiu placuta mai mult de colegi happy

3 răspunsuri:
| yaVanilla a răspuns:

Sa nu te crezi mai desteapta fata de ceilalti colegi, sa te porti frumos, sa nu comentezi.
Pe mine asta ma enerveaza cel mai mult la un boboc.

| mhcboasa explică (pentru yaVanilla):

Pai deja fac asta...adica ma inteleg binisor cu colegii dar as vrea sa comunicam mai mult...nu stiu cum sa iti explic sad

| yaVanilla a răspuns (pentru mhcboasa):

Inteleg ce vrei sa spui, vrei sa gasesti subiecte de discutii si sa te intelegi cu ei, asta depinde si de caracterul lor, si de exemplu daca sunt fitosi sau mai stiu eu, trebuie doar sa fii comunicativa, ideile o sa vina de la sine big grin