| DannaFloriana a întrebat:

:* eu sunt foarte scunda pentru varsta mea si as vrea sa stiu cum m.as putea inalta intr-o luna, doua ceva centimetri fara sa practic un sport anume. As vrea mai repede raspunsuri! Multumesc!

4 răspunsuri:
| kikita99 a răspuns:

Buna! Sportul care te ajuta sa cresti mai repede este basket-ul, dar asta nu insemna ca daca te apuci de maine intr-o luna o sa cresti 10 cm.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Urcă te pe platforme.

| soloangel01 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=42a8z4wK0Ok le incerc si eu de o saptamana si am crescut cam 2 cm.succes{apropo daca vrei sa cresti neaparat fale dimineata si seara}

| Psihologull a răspuns:

Nu se poate ce vrei u intr-un timp asa scurt. Dar te poti ajuta de tocuri.