| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am 13 ani si sunt scunda pentru varsta mea. Ce sport sa practic pentu a ma inalta in afara de baschet? Sau ce sa mananc mai exact?

2 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Bună!
O să crești, stai liniștită, până la 18 ani tot crești, nu-ți face probleme happy
Voley-ul este un sport care, știu eu, ajută la creșterea în înălțime!
Numai bine!

| tukina a răspuns:

Inotul este un sport care asigura o crestere armonioasa, dar de asemenea te poate ajuta sa te inalti, mai ales ca esti inca in crestere.
Oricum ar fi, nu te stresa in privinta inaltimii. Fetele scunde au multe avantaje si cel mai important e sa te simti bine in pielea ta.
Ai grija de tine s sa cresti frumoswinking