| hannamaria4 a întrebat:

Buna, eu voi face anul viitor 18 ani, si as vrea foarte mult sa imi petrec majoratul. dar stau intr-o alta tara de cam 8 ani si nu mai am in Romania decat familia. nu cred ca familia mea ar parcurge un drum asa lung numai pentru o petrecere. iar prietenii mei de aici (Austria) nu stiu daca pun chiar atat de mult pret pe un majorat. va intreb pe voi, poate puteti sa imi dati un sfat
multumesc la toti
(scuze pentru greseli)

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Faci petrecerea in Austria si in Romania petreci timpul cu ai tai cand te duci, iesiti undeva sau ce vreti sa faceti.

| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu vii tu in Romania, pentru petrecerea asta? Un motiv extraordinar sa petreci timp cu familia si prietenii din copilarie!

| sofisis a răspuns:

Poate nu pun accent pe majorat dar sigur o petrecere zdravana nu o refuza nimeni.

| Catalin_Florin_1998 a răspuns:

Ai pute sa vii t in Romania, si nu cred ca nu va ave cine sa iti vina la majorat