| zuzu_3087 a întrebat:

Buna tuturor:*

vinerea asta am un majorat majoratul verisorului meubig grin. puteti sa imi dati niste sugestii de imbracaminte? petrecerea se va tine intr-un local.si daca ati putea sa imi spuneti cum sa nu mai fiu asa de rusinoasa mereu cand merg la o petrecere imi este rusine sa dansez cu ceilalti sa stau cu ceilalti.

mrs mult:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alege o rochie frumoasa cu o culore care sa te avantajeze... un machiaj simplu dar care sa atraga atentia ...incearca sa fii tu insuti si sa ai incredere in tine(asta e cel mai important) si nu in ultimul rand incearca sa te dristezi happy succesbig grin

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ai putea sa iei ceva elegant, ceva care sa te avantajeze. Negrul nu da gres niciodata.

| viatadecacatt a răspuns:

Buna.ai putea sa iti iei o rochita frumoasa, doar nu o sa vii acolo cu un pulover cu guler din ala sa mori de cald:))
Poti sa incerci ceva de genul:http://www.alomoda.ro/photos/002.jpg
http://www.viatadeliceu.ro/wp-content/uploads/2008/09/majorat-35.jpg
http://denisa991.files.wordpress.com/2009/12/rochita_alexandrubar.jpg
Sau daca nu vrei sau nu ai bani pe moment sa iti cumperi o rochie, gasesti tu ceva in garderoba un pulover mai lung frumos combinat cu colanti:).

| Pisycutza_8903 a răspuns:

Pai, ti-as recomanda o rochita, dar nu e singura optiune. Daca nu stii cum sa-ti conbini garderoba, roaga o prietena care are imaginatie(bun gust) sa te ajute.Cat despre faptul ca esti mai retrasa, nu e o problema, esti asa pentru ca probabil te agiti prea mult:"Daca nu dansez cum trebuie.", "Poate voi spune ceva gresit.","Daca nu ma acomodez."NU TE MAI GANDI! Fa ce simti, distreaza-te, doar de aceea e o petrecere. Daca vrei sa scapi de chestia asta, relaxeaza-te.