| Dbianca a întrebat:

eu vreau sa merg la liceul calinescu(judetul constanta)dar, eu n-am dat biligvu!
Se poate intra si fara bilingv? Am auzit de o clasa pe intensiv engleza,, care intri fara bilingv, as vrea va rog sa-mi spuneti cum e liceul si ce se face la intensiv engleza!
Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Dianna35668 a răspuns:

Am auzit ca e liceu bunhappy. deci, buna alegerehappy eu te-as sfatui sa nu dai la bilingv engleza numai daca stapanesti f bine engleza si esti dispusa sa faci 7 ore pe saptamana:d.eu stiam ca bilingvul se da inainte de examene.thinking
sper sa nu gresesc.happy.
mai intereseaza-te tu, bafta!:*