| DeutzZa96 a întrebat:

Buna fetelor, am o problema. Eu imi rod unghiile mereu si acum ca incep scoala nu vreau sa par obsedata de ros da nu ma pot abtine. plzzz spuneti-mi ceva naturist P. S fara oje ardei iute si piper am incercat dar degeaba. FUNDA

3 răspunsuri:
| looolliika a răspuns:

Stiu ca i-a zis ca fara oja. dar existao oja nu stiu cum ii spune pentru persoen din astea care sisi rod unghiile si in momentu in care si le baga in gura opja aiaare un gust amar.sau asa ceva.

| Trolololololol a răspuns:

Guma.

| anutsa1 a răspuns:

Buna.Si eu imi rodeam unghiile dar asta era la mine pe sistem nervos.Dar eu mi le-am dat cu o oja oarecare si asa ma abtin sa nu le mai bag in gura sa le rod iar acum le am mari.Nu te mai gandi la asta cand vrei sa le bagi in gura sa le rozi controleazate si nu le mai baga si asa o sa te obisnuiesti sa nu mai faci asta.