| analavinia a întrebat:

Buna fetelor! Am trecut clasa a 9a si nu stiu ce sa-mi iau pentru inceput..geanta sau ghiozdan. Prin geanta nu ma refer la geanta aceea tip ghiozdan, ma refer la geanta normala..stiti voi.
Voi ce v-ati luat? va pup

5 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

Ghiozdan.

| RedFantasy a răspuns:

Geanta

Răspuns utilizator avertizat
| BeHappyAndSmile a răspuns:

Geanta, pentru ca este destul de incapatoare. Daca iti vei lua ghiozdan te vei razgandi pe parcurs. Asa am patit eulaughing mi-am luat ghiozdan si dupa o luna doua am vrut geanta (sau nici atat).

| yrynukaina a răspuns:

Daca esti domnisoara cumparati geanta toate fetele vor veni cu gheanta. Ghiozdanul o sa il folosesti mai tarziu cand va trebui sa ai mai multe manuale la tine