| petalouda a întrebat:

Buna fetelor, voi cu ce mergeti la liceu mai ales in clasa a 10-a cu geanta sau ghiozdan? si ce modele?

7 răspunsuri:
| Carmen a răspuns:

Cu o sacosa! Ce intrebare! Mergi cu ce vrei tu.

| SimonaCristina a răspuns:

Ghiozdan, normal, doar nu ma duc la serviciu...laughing

| NevastuicAaA a răspuns:

Cu ce iti place.Cum iti este mai comod.

| AwakenTheMonster a răspuns:

Cu geantă, normal? Hai, zău?

| AwakenTheMonster a răspuns:

Când am citit,, se duke ", am crezut, iniţial, că-i vreo firmă din asta de genţi/ghiozdane.
Merge şi duce *, să ştii.
Şi nu e deloc normal. Mie, personal, ghiozdanul mi se pare normal.
Adică, de la o anumită clasă, trebuie să porţi altceva? Chiar dacă nu-ţi place? Dispari, mă! laughing

| Creata_Oita_1995 a răspuns:

Mergi la liceu cu ceea ce te caracterizeaza, atat model cat si forma. Nu iti pot spune altii cu ce ti-e tie mai comod sau in ce te simti tu mai bine. E alegerea numai a ta!
Pups:*:*:*

| 369852147 a răspuns:

Iti propun ghiozdan, cu modele simple daca vrei sa fii mai modesta.