| Claudia_1005 a întrebat:

fetelor, baietilor da-timi si mie niste ideei impotriva plictiselii va rog help me de cand am luat vacanta semestriala sun foarte plictisita si nu stiu ce sa fac degeaba ies cu prietenele afara si ma distrez si cand intru in casa tot plictisita sunt na-m mai fost atat de plictisita ca niciodata da-timi niste sfaturi importiva plictiselii va rog ajutati-ma help me! [-o

5 răspunsuri:
| SomeBody12425356 a răspuns:

Teoreme net 25/24:
1.Metin2 (servere private ca ro e naspah)
2.pe mess... daca nu ai cu cine vb id meu e alex_eo_2012
3. c. s 1. 6

| YourAngel a răspuns:

Tu nu ai ce face in vacanta?! Sunt foarte multe actiuni pe care le poti face...
Cauta-ti un hobby:deseneaza, picteaza peisaje din natura sau portrete.
Fa-ti temele sau mai exerseaza pentru sem. urmator la cea ce nu intelegi roaga pe cineva sa te ajute pentru a nu avea lipsuri, si sa incepi cu dreptul sem urmator.
Citeste carti, reviste, etc.
Uita-te la filme
Cauta pe net diferite chestii pe care vrei sa le stii si care crezi ca te-ar ajuta sau pur si simplu cauta din curiozita-te.
Iesi in parc cu prietenii, la un film, cafenea, bar ceva... distractie sa fiebig grin
Ajuta-i pe ai tai prin casa cu diverse

Sunt foarte multe lucruri pe care le poti face crede-ma, mie nu-mi ajung vacantele!laughing

| alexaalbu a răspuns:

Temeeeee joaca mololllllllll

| Aplix a răspuns:

Gasesteti un hoby.

| Aliiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Editeaza niste poze... poate te-ar ajuta...
facebook...thinking