| Kazimir a întrebat:

Am in casa un sarpe si nu stiu cum sa-l scot afara fara sa ma muste. Ceva ideei?

Răspuns Câştigător
| Damasc a răspuns:

Call Chuck Norris.

20 răspunsuri:
| justitiarul a răspuns:

Intrebarea nu trebuia pusa la trivia amuzante?
Si daca e adevarat, ce televiziune a filmat? Ca doar n-au venit pompierii fara televiziune dupa ei, sa nu aiba cine sa ii ridice in slavi.La orice pisica aflata in copac apare si televiziunea!

| Kazimir explică (pentru justitiarul):

Eu in locul tau as schimba poza de la avatar.
ps. au venit cei de la realitatea sa filmeze si politia sa-l aresteze pe vecinu care tine serpi ilegal. uita`te mai pe seara la tv

| justitiarul a răspuns (pentru Kazimir):

Deci,poza mea te impiedica pe tine sa prinzi sarpele straight face
Ce te ofuschezi atat? Am crezut ca e o gluma proasta pusa la categoria nepotrivita!
Cate cazuri de serpi veninosi intrati intr-un apartament de bloc ai intalnit pana acum?

| Kazimir explică (pentru justitiarul):

Multe cazuri sa stii. eu sunt unul special

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omoara-l!

| hummer24 a răspuns:

Eu zic sa il arunci la gunoi de ce ti serpi prin casa?

| ZvT a răspuns:

Il prinzi de cap si il scoti afara, daca iti este frica il prinzi intai cu un cleste de cap sau ceva un bat care in varf sa fie in forma de v ca o prastie cu maner lung.

| NuDauFunda a răspuns:

Serpilor le trebuie taiat capul, altfel nu vor muri din prima. Cat e de lung?

| Kazimir explică (pentru NuDauFunda):

Mi`e frica sa ma apropii de el... e in bucatarie si mi`e foame de mor. are vreun metru juma. am sunat la 112... poate ma ajuta ei

| DianaPaula14 a răspuns:

Suna un vecin sa te ajute!

| smecherulxxl5 a răspuns:

Pai cheama pe unu de la zoo...rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| anakondabaa a răspuns:

Dai cu toporul. daca stai la casa.

| Kazimir explică (pentru anakondabaa):

Stau in apartement la parter sad

| FlorinnD a răspuns (pentru Kazimir):

Pune lapte intr-o farfurie.si aseaz-o jos.
Asa imi aduc aminte eu de la bunica mea.acum nu mai stiu daca era lapte fierbinte sau rece.chestia e ca serpii trag LA LApte
Scuze pentru cacofonie happy
Sa nu-ti fie frica de el.sunt serpi de pamant, au dinti, musca dar cam atat; mai mult venin are soacra-mea happy

| Kazimir explică (pentru FlorinnD):

Nu am lapte sad si nu cred ca e de casa... ca e rosu cu galben si negru. probabil a scapat de la un vecin de are serpi... arata destul de veninos pentru mine X_x vin pompierii in 10 min sa-l scoata.

| NuDauFunda a răspuns (pentru Kazimir):

Wow...daca e rosu cu galben si negru in nici un caz sa nu te apropii de el. Animalele cu culori tipatoare sunt veninoase\otravitoare. Acuma nu stiu daca o fi si cazul astuia.

| NuDauFunda a răspuns (pentru NuDauFunda):

Sa-i intrebi pe pompieri daca e periculos sarpele. Si sa ne tii la curent big grin

| Kazimir explică (pentru NuDauFunda):

Gata l`au scos... era veninos se pare. acum pot sa mananc happy multumesc pentru raspunsuri ^^

| FlorinnD a răspuns (pentru Kazimir):

Atunci aplica clasica metoda. pune mana pe o matura si pune-o pe el. pune-o in asa fel incat sa nu fuga de sub ea.ia un obiect contondent si striveste-i capul
PS: ai grija la parchet sau la gresie
Te rog un raspuns inapoi sa-mi zici ce a iesit pana la urma happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kazimir):

Rosu galben si negru?
:X Ai avut minunata placere sa vezi unul din top 10 cei mai veninosi serpi di intreaga lume.
Nici nu exista un antidot pentru sarpele asta.