| Lyndsey a întrebat:

Fetelor,de la ce varsta purtati sutien? Exista vreun risc? Fundita pentru cel mai complet raspuns.batting eyelashes

4 răspunsuri:
| DaNaDoT a răspuns:

De la 12-13 ani. Dar dupa mine, nu este o varsta anume la care esti ''pregatita''. Conteaza daca ai nevoie sau nu. Mai multe detalii le poti gasi aici: http://www.csid.ro/......i-4726278/
Sper ca iti vor fi de folos!

| RubyDonnahue a răspuns:

Nu exista niciun risc.Eu port sutien de la 10 ani ca am avut la ce si este o mare prostie chestia ca ti se lasa sanii. mama mea a purtat sutien de la 12 ani si arata foarte bine... mentionez ca a avut 3 copii. Deci poarta linistita ca nu se intampla nimic!

| Koalass a răspuns:

Eu am purtat de la 12 ani si eu stiu ca nu este nici un risc

| KarinuTzaa a răspuns:

Nu exista nici un risc. Unii spun ca ti se lasa sanii, pe naiba! Chiar este indicat sa porti sutien pentru ca acesta tii ridica si nu se lasa ca la babe. Il poti purta de la 10 ani daca este nevoie.
Sper ca ti-am fost de ajutor! Funda?big grin