| roxyroxy_5043 a întrebat:

Fetele >:-
De la ce varsta
purtati sutien?

25 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sunt fana bustiera dar in cazuri de rochii de seara sau tinute mai oficiale ma sacrific si port sutien desi nu imi face nicio placere.De la 14 anithinking Credhee hee

| OanaG a răspuns:

Pe la 13 ani cam asa laughing

| Rukhsandra a răspuns:

De la 13 ani

| Klara a răspuns:

De pe la 11 ani, si rau am facut...ca n-au mai crescut de-atunci.

| jhgkjhkjhkjhkjhkjh a răspuns:

Eu una de la 12 ani happy.

| LucianGabriel a răspuns:

Mai fata daca poza de la profil e a ta apuca-te si poarta(parerea unui baiathee hee )

| Anna98Anna a răspuns:

Eu am 12 ani si as vrea sa port sutien, am sani dar mama zice ca inca nu mie format pieptul...

| Petronela a răspuns:

14 ani

| madalinaaa89 a răspuns:

Cam de pe la 13 ani jumate...cam asa.tongue

| pitic13 a răspuns:

Pai depinde de fiecare persoana eu port de la 15 ani jumatatebig grin

| liongirl a răspuns:

Bună!happy
De la 15 jumătate şi-l port foarte rar. În rest bustieră.
Totuşi, sănii trebuie să crească în continuare şi nu vreau ca să am nişte chestii care atârnă mai încolo.
Bye!:*

| zonik93 a răspuns:

De la 15 ani big grin

| ladygaga_9914 a răspuns:

De la 14 ani eu

| ladygaga_9914 a răspuns:

De la 14 ani eu

dar sunt unele fete in clasa mea care nici macar bustiera nu poarta.si ele sunt cu mult mai grase ca mine.
deci depinde de la pers. la pers.

| Morenita a răspuns:

De pe la 13 ani

| Simoni a răspuns:

De la 13 ani.

| alee_băă a răspuns:

De la 11 anihappy

| alexandra14_5517 a răspuns:

De la 11 ani, tu?

| Myu a răspuns:

| Ellameh a răspuns:

Eu am inceput sa port de la 14 ani, desi depinde de la persoana la persoana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde... daca sunt dezvoltate pot purta din adolescenta. daca nu au sani nu poarta nici macar bustiera... big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la 12big grin

| roxyroxy_5043 explică:

Lucian
De mine e vb?raised eyebrows
Pai eu amwinking:p

| corinik a răspuns:

Buna! eu port sutien de pe la 11 ani, dar depinde daca le ai dezvoltate poti purta. eu nu port mereu doar cand port o bluza mai...