| iloveyoumybby a întrebat:

Buna fetelor. Ofer funda. Vi s-a intamplat vreodata sa iubiti un baiat si sa fiti impreuna mult timp apoi sa va despartiti din cauza lui..cu toate ca nu vroiati sa o faceti dar a fost mai bine de cat sa suferiti. Intrebarea mea este: poti iubii de 2 ori o persoana? Adica daca uneori simti ca nu mai iubesti ca la inceput..sentimentul poate revenii la loc?

Răspuns Câştigător
| MaryaMayra a răspuns:

Cred ca poti sa redescoperi si sa "aprinzi"din nou iubirea fata de el(daca iubirea mai exista), dar deodata ce v-ati despartit nimic nu va mai fi la fel.

| iloveyoumybby explică (pentru MaryaMayra):

Asa e. Mi-am dat seama ca nimic nu se mai poate repara oricat as incerca eu si poate si el. sad

1 răspuns: