| Diana254 a întrebat:

Buna fetelor! :) Puteti devenii reprezentant Lady's chiar acum! Comanda minima este de 10 lei, transportul este gratuit in 2 zile in toata tara si discountul poate ajunge si la 42%.

Daca esti client nou la o comanda de 130 de lei beneficiezi de un cadou in valoare de 30 de lei. Daca comanda este doar de 100 de lei primesti setul de cele 15 testere de parfumuri.
NU UITATI! La o comanda de 130 de lei primesti si cadoul si testerele gratuit! Preturile sunt foarte accesibile si produsele sunt de calitate superioara.

Daca sunteti interesate ma puteti contacta la : ladys_lady2000
sau aici intr-un mesaj.

Aici puteti vizualiza catalogul actual : http://ladys.ro/product_info.php?products_id=608

Catalogul il puteti comanda oricand doritit gratuit prin Posta romana. :)

1 răspuns:
| DaniConstantin a răspuns:

Si care e intrebarea, mai exact?!?!?!?!?!?!?