| anonimmdicmjfmkfmcif a întrebat:

Buna fetelor voua ca ce varsta va venit menstruatia?
Cum ati reactionar si ce ati facut in momentul acela, cum i-ati spus mamei despre asta? fUNDA!

4 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Am reacţionat normal.

| Byucc a răspuns:

Eram la sfarsitul clasei a 6a si dimineata am vazut ca eram "rosie" si am sunat-o pe mama si am intrebat-o unde gasesc niste tampoane laughing

| Teodora341 a răspuns:

Ugh.mi-a venit de la 11 ani laughing [stiu..prea mica, dar asta e on the phone. Pai i-am zis pur si simplu..nu trebuie sa-ti fie rusine. E mama ta. happy

| ionukutza1 a răspuns:

Pai la inceputul clasei a 7-a. Ce sa fac m-am dus si i-am spus mamei. Nu trebuie sa-ti fie rusine considerati mama ca cea mai buna prietena si ai sa vezi ca o sa ai doar de castigat. happy