| anonim_4396 a întrebat:

Voua la ce varsta va venit menstruatia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| TeManancCuNutella a răspuns:

Hey!
la 11 ani
Ttie?

| Deniiiiiiiiiiiiii a răspuns:

12 happy dar poate sa iti vina intre 10-16 ani happy

| LolNope a răspuns:

La 11.
Mult prea devreme...
Nu stiu de ce eu nu sunt printre norocoasele carora le-a venit pe la 16 ani...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!

Mie mi-a venit la 10, și în primele 2 luni nu i-am spus mamei dar m-am prefăcut că nu știu ce e și ea mi-a zis că sunt domnișoară și etc, baftă!

| NewDivide a răspuns:

La 11 ani

| nicolestyles a răspuns:

Pe la 12-13 ani de obicei dar depinde si de cat de dezvoltata esti. Cand decide ccreierul sa esti pregatita... Daca nu iti vine pana la 16 ani consulta doctorul!

| JustAnonim a răspuns:

12 din pacate!sad