| ZuettH a întrebat:

Buna,fratele meu are un Samsung young. Acum doua zile a pus o parola, dar din pacate nu si-o mai aminteste, stiu doar ca penultima parola a fos "bigg"iar asta ce este acum este formata tot din cifre. Imi spuneti si mie cum pot sa deblochez telefonul?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Pufffx a răspuns:

Trebuie resfotat du-te la un service. Daca ai garantie la el ti-l deblocheaza gratuit dac anul te duci al un service normal ar fi sa coste pana in 15 lei.Bafta.
P.S ti-l va resofta