| DiaNa357 a întrebat:

Bunahappy
Funda:
Eu acum sunt shatena mediu (mai spre blond putin)si am ochii albashtri, iar tenul meu nu eshte nici deschis nici inchis la culoare, este undeva prin mijloc.
Dar ideea este ca vreau sa ma vopsesc, credeti ca miar sta mai bine BLonda sau BRuneta?
Mie imi place foarte mult brunetul dar nu stiu daca miar sat bine, majoritatea imi zice ca miar sta mai bine blonda, da nu intzleg dc.

Răspuns Câştigător
| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Brunetul iti scoate ochii prea mult in evidenta si blondul avantajeaza dar nu iti scoate atat de mult in evidenta ochii spre deosebire de brunet. Si eu as zice blond ca si restul si eu nu ti-am vazut fata spre deosebire de cei care ti-au spus ca iti sta mai bine cu blond.

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Buna si tie.

In primul rand ai 13 ani. Unei fete de varsta ta ii arde de vopsit?!

Ok...ma intreb ce medie ai la limba romana?
"mi-ar sta, mi-ar sta"

O regula care am invatat-o acum cativa ani in clasa a 3a.MI-AR.
Pai, iti arde sa te vopsesti blonda cand nici gramatica esentiala nu o sti?

Mai esti si smechera, no?
Shatena, albashtri, BLonda BRuneta?!

Crezi ca noi nu intelegem daca scrii normal?

Ti-ar sta bine blonda, macar s-ar explica de ce la 13 ani nu stii sa scrii corect!

Bafta!

| whatevernvm a răspuns:

Problema nu e cultura ta generala si gramatica ta, ca nu asta trebuie sa demonstrezi, dar te faci de ras, si nu e in favoarea mea.

| DiaNa357 explică:

NachtİmОҝtobεr...nu stiam ca aici trebuie sa scriu ca la lb romana, si mai bine taci, care ti problema daca eu vreau la anul sa ma vopsesc? Ii cumva parul tau? Ia taci din gura si nu mai fa uh pe deshteapta!

| Cherry a răspuns:

Brunetaa? niciodata!
eu eram satena deschisa cu ochi verzi,si niciodata parul deshis nu trebuie inchis,ca nu vei mai ajunge la culoarea naturala si vei regreta cu timpul.
in plus blondele sunt cele mai frumoase femei, mai senzuale, mai ales cele cu ochii verzi sau albastrii.
mai bine deschideti`l
funda?:X

| Puscasu a răspuns:

Eu zic sa te vopsesti cand iti apare par alb.Deocamdata lasa-te cum te-a lasat Domnul.Pot sa iti spun cum iti sta mai bine doar daca am o poza ca tine sa te vad.