| edda a întrebat:

Sunt vopsita bruneta si as vrea sa ma decolorez si sa ma vopsesc o culoare mai deschisa. Un blond inchis, putin spre roscat..nici eu nu stiu exact. voi ce imi recomandati? vreau sa mai spun ca am tenul putin mai deschis si ochii albastri( albastru inchis) big grin

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Esti vopsita bruneta si nu iti va iesi nuanta dorita, iti recomand sa mergi la salon pentru rezultate cat de cat bune

| Konata a răspuns:

Sfatul meu: lasa-ti parul asa. Nu-l otrvi cu fel si fel de chimicale sa sa imbatraneasca prematur. La-sal in pace asa cum ti l-a laat Dumnezeu.

| Oana92 a răspuns:

Foarte greu o sa iti iasa culoarea pentru ca esti vopsita.

| FadetoBlack a răspuns:

De obicei pe fetele cu tenul alb si ochii albaştri le avantajează brunetul deşi se spune că te îmbătrâneşte...
Dacă nu, blondul nicidecum, că dacă ai şi piele albă. Eu zic să încerci roşcat, sau mai simplu, lasă-ţi părul natural.

| Kasia a răspuns:

Un blond din ala coniac ar fi superb
uite o nuanta draguta pentru tine

http://www.lorealparis.ro/......miels.aspx

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Exact nuanta pe care ai mentionat-o.

Răspuns utilizator avertizat
| jully6661 a răspuns:

Eu zic sa te faci blonda cred ca o sa-ti stea bine...