| 愛日本 a întrebat:

Buna [funda] mi-am indtalat bara de marcaje hi5 pentru firefox ca sa casting modede dar de 2 zile de cand o folosesc n-am nicio moneda! Ce sa fac? sau cum?

2 răspunsuri:
| єlмσιѕмувσуfяιєηd a răspuns:

O minciuna gogonata! Nu proti sa iei coins gratis! Doar daca completezi aplicatii sau uneori mai sunt oferte grratis dar am incercat si nu merg happy

| BlackAngel_9381 a răspuns:

Crede`ma pe cuvant ca e o minciunawinking!`Eu o am instalata de 3 luni si thot nimica.~Ca sa faci monede Hi5 trebuie sa joci, si sa termini aplicati [doar ca acestea pot dura si 4-5 ani(Barn Buddy. Flowers House, etc.]. Sper ca te-am ajutatbig grin