| DenisIonut01 a întrebat:

Cum pot sa import niste marcaje din calculator in firefox, opera sau safari?

Le-am salvat de pe google chrome folosind export marcaje si le-a salvat sub forma de html.

1 răspuns:
| EUgenERATION a răspuns:

Ori te folosești de firefox să-ți preia preferințele și ce mai ai în chrome (dacă are această opțiune) ori le cauți în PC, dai click dreapta și ai ceva cu deschide fișierul cu... Și alegi firefox și bifezi să deschidă mereu acele fișiere!