| DiaNa357 a întrebat:

Bunahappy
FUNDA+VOT(le dau foarte repede)
Am cunoscut un tip acum ceva timp la un restaurant(era ziua unei prietene si ea la chemat si pe acel baiat). Dupa acea seara un alt prieten care a fost si el mi-a zis ca el a zis ca eu sunt draguta.
Bun. Dupa ceva timp(o saptamana cred), un prieten mo chemat la piscina iar baiatul acela(care l-am cunoscut la ziua pr mele) a insistat ca eu si pr mea sa mergem.Am mers iar el sa comportat incredibil de dragut cu mine(ma chema in apa, se punea pe spatele meu, ma lua in bratze, isi punea mana dupa gatul meu si multe altele). Tin sa zic ca mai erau si alte fete la piscina care au venit cu mine si ca eu eram putin mai indiferenta cu el.
Bun dupa aceea mi-a cerut nr meu de tel pe mess, i l-am dat si mi la dat si el, mia trms vreo 2 mesaje.Am mai vb pe mess.
Dupa ceva timp, am iesit afara eu cu el si ink un baiat(prieten comun), dar nu sa comportat asa cum sa purtat la piscina cu mine, era ceva mai,, normal,, in afara faptului sa pe banca se punea sa stea langa mine si cand ma uitam in ochi lui nu stiu.se uita intr-un mod ciudat la mine(adica se uita ceva timp in ochii mei), dar am stat mai mult langa el iar el nu facea nimic, nu ma lua de mana, nu isi punea mana dupa gatul meu, mai nimic.
Voi ce credeti, ca el a crezut ca prima oara cand am fost la piscina si l-am,, refuzat,, putin a doua oara cand am fost nu sa mai purtat asa dragut cu mine ca sa nu cumva eu sa cred ca ma place, sa nu ma speri sau nu m-a placut niciodata doar at la piscina vroia putina iubire? Voi ce credeti?:*

Răspuns Câştigător
| deea07 a răspuns:

Pai daca a facut gesturile astea inseamna ca te place sau ca i se pari draguta cum ai zis tu, prea multe nu poti sa faci. Incearca sa vorbesti cat mai mult cu el, fa tu primul pas, zambeste-i, uite-te atent in ochii lui. Intr-un singur cuvant flirteaza cu el, succes:*

1 răspuns:
| DonCorleone a răspuns:

Eu cred ca vroia sa vada daca iti place de al
asa mai procedam noi baietii cateodata chiar daca va punem pe ganduri laughing