| Simpyy a întrebat:

Bunawave. Eu imi doresc un caine Bichon dar parinti nu sunt de acord cu aceasta dorinta deoarece nu vor sa il tina prin casa pentru ca am o surioara de 1 an si nu vor sa pateasca ceva. Cum sa i conving sa imi ea un Bichon?thinking Dau funda:*

Răspuns Câştigător
| 9gag a răspuns:

Mai asteapta si tu putin deoarece aceasta rasa are destul de mult par chiar daca sunt mici iar surioara ta poate inhala acel par lasat de caine si poate creste avand o alergie pentru caini. Mai asteapta un an sau doi si vei mai creste si tu si vei deveni mai responsabila. Succes