| marina11 a întrebat:

Buna!crying ieri am avut o zi cam proasta ...si azi a fost continuarea laughing. Ieri seara dupa scoala am mai ramas in parc pentru o bataie zdravana cu zapada. si a fost zdravana zdravana laughing. M`am dus uda acasa si fratele meu m`a certat si mi-a cerut telefonul sa vada ultimele apeluri thinking pentru ce? ...nu stiu. s`a uitat si a vazut `Madalin` el fiind prietenul meu.Fratele meu aflase inainte de el si l-a sunat. x_x. A raspuns dar l-a dat pe tatal sau la telefon si fratele meu i`a zis ca nu vrea sa vb cu el, ci cu madalin. Apoi a sunat`o pe o prietena si a intrebat`o ce treaba am cu madalin si ea a spus ca nu am treaba cu el doar ca el imi da cu palma peste cap asta nu era adevarat da ea nu stia ce sa zica.Si apoi l-a sunat inapoi pe madalin si i`a spus asta tatalui lui.Azi trebuiau sa se intalneasca dar nu stiu daca s`au mai intalnit.Azi madalin n`a vorbit cu mine sad si l-a pus pe un baiat sa ma intrebe dc l-a sunat fratele meu si i`a zis.Si dupa i-am zis : e un prost! si el : cine? madalin sau fratito? eu : amandoi.
Si baiatul ala i`a spus acum in parc ca l`am facut prost si el a zis : Ea e proasta nu eu!
Pur si simplu imi venea sa urlu.
Ce sa fac?

12 răspunsuri:
| Ebsghjs a răspuns:

-.-' fratele tau e obsedat de viata ta sociala.

| marina11 explică (pentru Ebsghjs):

Si altceva ai putea spune? raised eyebrows

| Ebsghjs a răspuns (pentru marina11):

Imi cer scuze daca raspunsul meu te-a suparat. happy

| marina11 explică (pentru Ebsghjs):

Nu.Eu sunt cea care trebuie sa-ti ceara scuze! Am fost cam incordata si sper sa intelegi.

| RoxyyEvidentt a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el. Poate o sa te creada.SI fata aceea care mintit.NU MAI FII PRIETENA CU EA! E rea si tu nu ai nevoie de astfel de prietenihappy

| marina11 explică (pentru RoxyyEvidentt):

Pai fata m`a scos laughing e de bine

| Lacrymosa a răspuns:

Ce a facut?

| blackberryth a răspuns:

Dc nu ii spui ce s-a intamplat cu adevarat? Vb tu cu el fata in fata!

| Andreea_Vaduva_1988 a răspuns:

Cati ani ai?

| marina11 explică (pentru Andreea_Vaduva_1988):

12 si nu spune ca sunt mica ca m`am saturat

| Andreea_Vaduva_1988 a răspuns (pentru marina11):

La 12 ani esti deja fetita mare happy Nu cred ca trebuie sa te superi pe niciunul dintre ei. Fratele tau vrea doar sa te "protejeze" (asa sunt fratiorii) iar prietenul tau, probabil s-a speriat. Lucrurile se vor rezolva de la sine.

| marina11 explică (pentru Andreea_Vaduva_1988):

Sa speram ca asa va fi!