| ellenutzza a întrebat:

Buna!
ieri dimineata (06.04.2009) am vazut la emisiunea IN GURA PRESEI de pe ANTENA1 o revista in care era robert pattinson alaturi de multi alti barbati celebri (david beckham, johnny depp si multi altii)...cred ca era un articol despre cei mai stilati barbati sau ceva in genul asta( nu am inteles prea multebig grin).

intrebarea mea e: stiti cumva despre ce revista este vorba?
multumesc mult. kiss

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Revista GQ cu Pierce Brosnan pe copertă

2 răspunsuri:
| Minnie_8765 a răspuns:

Am vazut si eu emisiunea...in nici un caz nu era cool girl sau alta revista pentru adolescenti. Mircea Badea nu prezinta astfel de reviste in emisiunea lui.
Cred ca era intr-un ziar cu supliment.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cool girl boys...asa cred!