| Mascaraa a întrebat:

Ieri m-am despartit de prietenul meu, de fapt el s-a despartit de mine dintr-u motiv banal : El m-a intrebat ce fac si eu i-am spus ca fac bine, vorbesc cu el si cu alt baiat pe facebook. Apoi el m-a intrebat daca imi place acel baiat. Eu am vrut sa ii spun " Nu imi place acel baiat " dar din greseala, nu stiu cum, s-a sters acel " nu " si a ramas doar " imi place acel baiat ". eu nu am observat aceasta greseala, dar apoi el s-a suparat si m-am uitat inapoi sa vad ce am scris si i-am cerut scuze, i-am spus ca e o greseala. Noi ne iubim foarte mult. Ne-am mai certat din lucruri banale dar acum ma rog de el sa se impace cu mine. De ieri ma rog de el. Iar acum intr-un final as avea o sansa sa ma impac cu el a spus el. Sa ii trimit o poza cu mine in bikini. voi ce ati face in locul meu? Eu am incredere in el da...

Răspuns Câştigător
| yumary a răspuns:

Nu face prostia asta, daca vrea sa va impacati o face pentru ca te iubeste nu pentru ai arata o poza cu tine in lenjerie intima. Oricat de mult ai tine la el incearca sa nu faci chestia asta iar daca el iti spune ceva de genu "nu ai incredere in mine? " tu sa nu fii bleaga pentru ca, cu poza se poate face multe si mai tarziu te poate avea la mana iar cand nu o sa va mai intelegeti o sa faca ce vrea cu poza sad
Sper ca m-am facut inteleasa lasa-l pe el sa te caute happy
Pup si succes! kiss

2 răspunsuri:
| maria6 a răspuns:

Spune-i ca nu porti asa ceva si oricum iubirea nu are nevoie de asemenea dovezi. El ti-ar trimite o astfel de poza?

| MadalinnaR98 a răspuns:

A asteptat sa se intample asta..numai sa va despartiti.
Nu se merita.